Group Content Menu (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: disabled
is: óvirkt

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Parent item
is: Foreldri

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Edit menu
is: Breyta valmynd

en: Delete menu
is: Eyða valmynd

en: Menu settings
is: Valmyndastillingar

en: Menus
is: Valmyndir

en: Menu link title
is: Titill valmyndatengils

en: Translate
is: Þýða
