Group Content Menu (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (27 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Parent item
th: เมนูหลักของเมนูย่อยนี้

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Edit menu
th: แก้ไขเมนู

en: Delete menu
th: ลบเมนู

en: Menu settings
th: ตั้งค่าเมนู

en: Menus
th: เมนู

en: Menu link title
th: รายการ

en: Add link
th: เพิ่มลิงค์

en: Provide a menu link
th: เปิดช่องให้ลิงค์เมนู

en: Shown when hovering over the menu link.
th: แสดงเมนูเมื่อเลื่อนไปเหนือลิงค์

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: Enable @title menu link
th: เปิดใช้งาน @title menu link

en: logged in users only
th: เข้าสู่ระบบผู้ใช้เท่านั้น

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
th: ลิงค์เมนู มีน้ำหนักต่ำกว่าจะแสดงก่อนลิงค์ที่มีน้ำหนักสูง

en: Menu levels
th: ระดับเมนู

en: Initial menu level
th: ระดับเมนูเริ่มต้น

en: Maximum number of menu levels to display
th: จำนวนสูงสุดของระดับที่เมนูจะแสดง
