Group Content Menu (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Parent item
bo: རྣམ་གྲངས་གོང་མ

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Edit menu
bo: འདེམས་བྱང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Delete menu
bo: འདེམས་བྱང་སུབ་པ

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Menu link title
bo: འདེམས་བྱང་སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་བྱང

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན

en: Provide a menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱེད

en: Shown when hovering over the menu link.
bo: འདེམས་ཐོའི་སྦྲེལ་ཐག་ཐོག་ཏུ་མདའ་རྟགས་སྐྱོད་དུས་འཆར་བ།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Enable @title menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་@title་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: logged in users only
bo: ནང་འཇུག་བྱས་ཟིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་ཁོ་ན
