Group Content Menu (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: disabled
jv: mati

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Edit menu
jv: Sunting menu

en: Delete menu
jv: Busak menu

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: Menus
jv: Menu

en: Menu link title
jv: Judul pranala menu

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Add link
jv: Tambah tautan

en: Provide a menu link
jv: Sediaknā pranala menu

en: Shown when hovering over the menu link.
jv: Ditampilna yén kursor ngliwati ndhuwur pranala menu.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Enable @title menu link
jv: Uripnā tautan menu @title
