Group Content Menu (8.x-1.1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Description
mg: Andinindininy
