Group Content Menu (8.x-1.1) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Edit menu
pa: ਮੇਨੂ ਸੋਧ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ

en: Menu link title
pa: ਮੇਨ ਲਿੰਕ ਟਾਇਟਲ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
