Group Content Menu (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent item
sq: Zëri prind

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Edit menu
sq: Ndrysho menunë

en: Delete menu
sq: Elemino menunë

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë

en: Menus
sq: Menutë

en: Menu link title
sq: Titulli i lidhjes në menu

en: Translate
sq: Përkthe

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
