Group Content Menu (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Edit menu
ug: تىزىملىكنى تەھرىرلەش

en: Delete menu
ug: تىزىملىكنى ئۆچۈرۈش

en: Menu settings
ug: تىزىملىك تەڭشەش

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى

en: Add link
ug: ئۇلىنىش قوشۇش
