Group Content Menu (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Edit menu
eo: Redaktu menuon

en: Delete menu
eo: Forigu menueron

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: Menus
eo: Menuoj

en: Menu link title
eo: Menua ligila titolo

en: Translate
eo: Traduku

en: Add link
eo: Aldonu ligilon

en: Parent link
eo: Supera ligilo
