Group Content Menu (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Edit menu
fi: Muokkaa valikkoa

en: Delete menu
fi: Poista valikko

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: Menus
fi: Valikot

en: Menu link title
fi: Valikon linkin otsikko

en: Translate
fi: Käännä

en: Starting level
fi: Aloitustaso

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: Add link
fi: Lisää linkki

en: Parent link
fi: Isäntälinkki

en: Provide a menu link
fi: Näytä sivu valikossa

en: Shown when hovering over the menu link.
fi: Näytetään vietäessä hiirtä linkin yli.

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Enable @title menu link
fi: Ota käyttöön valikkolinkki @title

en: logged in users only
fi: vain sisäänkirjautuneet käyttäjät

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
fi: Pienemmällä painolla olevat valikkokohdat näytetään ennen suurempipainoisia.

en: Maximum number of levels
fi: Tasojen enimmäismäärä

en: Menu levels
fi: Valikon tasot

en: Initial menu level
fi: Valikon oletustaso
