Group Content Menu (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Menus
mr: मेनूज
