Group Content Menu (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Parent item
ur: پیرنٹ آئیٹم

en: Unlimited
ur: لامحدود
