Group - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Group
de: Gruppe

en: Path
de: Pfad

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Path prefix
de: Pfadpräfix

en: Edit path
de: Pfad bearbeiten
