Group - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Path
sv: Sökväg

en: Custom
sv: Anpassad

en: Path prefix
sv: Sökvägsprefix

en: Edit path
sv: Redigera sökväg
