Group - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Group
fr: Groupe

en: Path
fr: Chemin

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Path prefix
fr: Prefixe de chemin

en: Edit path
fr: Modifier le chemin
