Group features (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Value
ar: القيمة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصص

en: Features
ar: الخصائص

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Context
ar: السياق

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
