Group features (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: Custom
fi: Oma

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Context
fi: Konteksti

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Group type
fi: Ryhmän tyyppi
