Group features (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Label
he: תווית

en: Custom
he: מותאם

en: Features
he: פיצ'רים

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Context
he: הקשר

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Group type
he: סוג קבוצה
