Group features (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Label
ja: ラベル

en: Custom
ja: カスタム

en: Features
ja: フィーチャー

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Context
ja: コンテキスト

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Group type
ja: グループタイプ
