Group features (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Custom
lt: Savitas

en: Features
lt: Savybės

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Context
lt: Kontekstas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
