Group features (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Label
pl: Etykieta

en: Custom
pl: Własne

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Context
pl: Kontekst

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Group type
pl: Typ grupy
