Group features (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Label
bg: Заглавие

en: Custom
bg: Персонализиран
