Group features (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Custom
da: Tilpasset

en: Default value
da: Standardværdi

en: Context
da: Kontekst

en: Machine name
da: Internt navn

en: Group type
da: Gruppetype
