Group features (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Features
hr: Značajke

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Context
hr: Kontekst

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
