Group features (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Custom
nl: Aangepast

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Group type
nl: Groepstype
