Group features (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: Custom
sv: Anpassad

en: Features
sv: Funktioner

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Context
sv: Sammanhang

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Group type
sv: Grupptyp
