Group features (1.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Features
be: Функцыі

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Context
be: Кантэкст

en: Machine name
be: Машынная назва
