Group features (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Custom
gl: Personalizado

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Context
gl: Contexto

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Group type
gl: Tipo de grupo
