Group features (1.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
