Group features (1.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Custom
id: Tersuai

en: Features
id: Fitur

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Context
id: Kontek

en: Machine name
id: Nama mesin
