Group features (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Label
ka: სათაური

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
