Group features (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
