Group features (1.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Label
te: లేబుల్

en: Features
te: విశేషాలు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Context
te: సందర్భం
