Group features (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Context
az: Kontekst

en: Machine name
az: Maşın adı
