Group features (1.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
