Group features (1.0.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
