Group features (1.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Context
fa: زمینه

en: Machine name
fa: نام ماشینی
