Group features (1.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni

en: Features
hu: Jellemzők

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Group type
hu: Csoporttípus
