Group features (1.0.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Label
kk: Атауы

en: Custom
kk: Өзгертпелі
