Group features (1.0.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Label
lv: Etiķete

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Context
lv: Konteksts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
