Group features (1.0.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه
