Group features (1.0.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Label
ru: Метка

en: Custom
ru: Собственная

en: Features
ru: Особенности

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Context
ru: Контекст

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Group type
ru: Тип группы
