Group features (1.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Context
sq: Konteksti
