Group features (1.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
