Group features (1.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Context
ta: சூழல்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
