Group features (1.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Label
tr: Etiket

en: Custom
tr: Özel

en: Features
tr: Özellikler

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Group type
tr: Grup türü
