Group features (1.0.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى
