Group Flex (1.0.0-alpha10) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Private
da: Privat

en: Group
da: Gruppe

en: Public
da: Offentlig

en: Visibility
da: Synlighed

en: Flexible
da: Fleksibel
