Group Flex (1.0.0-alpha10) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Private
fi: Yksityinen

en: Group
fi: Ryhmä

en: Public
fi: Julkinen

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Flexible
fi: Joustava

en: Group content visibility
fi: Ryhmäsisällön näkyvyys
