Group Flex (1.0.0-alpha10) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Private
nl: Privé

en: Group
nl: Groep

en: Public
nl: Publiek

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Flexible
nl: Flexibel

en: Request
nl: Verzoek

en: Group content visibility
nl: Zichtbaarheid groepsinhoud
